Не можете обрати тур?

Надішліть заявку на підбор туру і наші фахівці допоможуть Вам швидко обрати тур

Підберіть мені тур

Курорти Україна

Це місто відоме в усьому світі. Він став колискою для створення величезної кількості шедеврів культури. Тут народилося і сформувалася безліч геніальних творців. Але ще більше людей тут отримало відмінний відпочинок. В Одесі замовити можна релакс на будь-який смак. При цьому ви обов'язково знайдете свою віддушину, джерело здоров'я, а також масу можливостей для розваг і просто приємного проведення часу.

Відпочинок в Одесі: перлина біля моря розкриває свої багатства

Одеса вважається третім за площею містом в Україні. Вона славиться своєю колоніальною архітектурою. Її гостей вражає неповторний колорит тутешніх традицій і особлива манера спілкування місцевого населення. Нікого не залишать байдужим місцеві пляжі. Кожен може відпочинок в Одесі вибрати для душі і для тіла. Адже Південна Пальміра немов створена для цього.

Трохи історії Одеси як міста

Сьогодні в Одесі проживає понад мільйон осіб. З 1794 року, коли Катериною Другою був закладений це місто, він не переставав розростатися. Перший час його будівництвом займався генерал-майор Йосип де Рібас. До сих пір основна вулиця курортної столиці України носить його ім'я. У той час облаштування міста рухалася дуже повільно. Але коли генерал-губернатором став герцог де Рішельє, він трохи більше ніж за 10 років зумів зробити з Одеси один з найбільш значущих для Південного регіону економічних вузлів і найбільших портів на Чорноморському узбережжі. З тієї пори вельможі почали вибирати відпочинок в Одесі. Купити тоді багато хто міг навіть цілі будинки, а не просто тимчасове проживання в них. Дуже швидко в Російській імперії, якої в ті часи належала більша частина України, Одеса стала четвертим за розміром містом, поступаючись лише Москві, Петербургу і Варшаві.

Становлення Одеси як курорту

Сьогодні це місто відоме в усьому світі. Про його жителів ходять легенди і анекдоти. Розташування на морському узбережжі поступово перетворило його великий курорт. Відпочинок в Одесі замовити недорого могли собі дозволити вельможі середньої руки. Навіть за несерйозні гроші вони отримували безцінне задоволення насолоджуватися неповторною красою тутешніх вулиць, унікальними пам'ятками, свіжістю зелені парків. А сьогодні відпочинок в Одесі вибрати можна на будь-який смак. Це може бути екскурсія на вихідних, пляжний відпочинок, туристична вилазка дикунами або тур з проживанням в комфортабельному готелі.

Основні пам'ятки архітектури

Назви вулиць та інших визначних пам'яток цього міста відомі будь-якій людині, який навіть близько ніколи тут не бував. Така слава спонукала людей вибирати Одесу вже заради того, щоб пройтися по колоритною Дерибасівській, піднятися на горезвісну Потьомкінські сходи, відвідати розкішні палаци, такі як, наприклад, Воронцовський і графів Толстих.

Пляжний відпочинок в Одесі

Основне тутешнє розваги - це пляжний відпочинок в Одесі. Прямо в межах міста розташовуються комфортабельні пляжі, такі як Ланжерон і Аркадія. Що вже говорити про Одеську область, де можна вибрати безліч пляжів на будь-який смак і бюджет. З таких місць найбільш популярною вважається Затока з її затишній піщаною косою.

Колорит місцевого Привозу

Далеко від Одеси поширилася слава місцевого ринку. Це так званий Привоз. Він відомий своїм колоритом, безмежним асортиментом товарів і помірними розцінками. Але для покупців, які обрали відпочинок в Одесі, ціни на Привозі - не головне. Куди приємніше насолодитися тутешньої атмосферою.

Багатогранність культур

Якщо порівнювати цей місто з іншими населеними пунктами України, то неможливо не помітити, що тут дивовижним чином поєднується не тільки екзотична природа, туризм і культура. Багато століть сюди з'їжджалися люди з різних країн світу. Тут вони мирно уживалися і співіснували. Про це свідчать і назви вулиць, які збереглися до сьогодні: Єврейська і Грецька, Польська та Італійська, а також, природно, Французький бульвар.