Не можете обрати тур?

Надішліть заявку на підбор туру і наші фахівці допоможуть Вам швидко обрати тур

Підберіть мені тур

Курорти Україна

Більшість відпочиваючих шукає курорт, на якому можна не просто поніжитися на теплому пісочку і поплескати в воді, а й оздоровитися. Цим умовам сповна відповідає такий відомий український курорт, як Скадовськ. Тури з Києва та інших міст України в цей регіон не втрачають своєї актуальності з року в рік. Адже на тутешньому Чорноморському узбережжі склався унікальний клімат, здатний благотворно впливати на організм як дорослих, так і дітей.

Відпочинок в Скадовську: доступний баланс приємного з корисним

Скадовськ є одним з кращих морських курортів нашої країни. Він розташовується на березі Джарилгацької затоки. На його пляжах відпочиваючих зустрічає наповнений корисними речовинами повітря. Він насичений йодом і бромом, які щедро розбризкує морський бриз. При правильному виборі часу для відпочинку ласкаве сонце наповнить шкіру корисним вітаміном D. На теплому пісочку суглоби відігріються на цілий рік вперед. А контраст тепла і холоду в морській воді дозволить підняти імунітет до оптимального рівня. Якщо ж виникне бажання або необхідність, можна путівку в Скадовськ купити з проживанням і відновленням в санаторії або пансіонаті. Звичайний відпочинок можна організувати в готелі або дикунами. Також можна зняти приватну квартиру або розкішну віллу. Якщо ж ви довірите організацію відпочинку нашому турагентству, то це дозволить вам вибрати тур в Скадовськ, ціна якого буде для вас оптимально доступною, а умови проживання - максимально підходящими.

Основні визначні пам'ятки

Під час перебування в цьому місті можна відвідати безліч місцевих визначних пам'яток. Одна з них - це острів Джарилгач. Його назва в перекладі означає «обпалені дерева». Це острів-заповідник, який є найціннішою перлиною в намисто Чорноморського узбережжя. На цьому острові можна зустріти величезну кількість рослин і тварин, які занесені до Червоної книги. Також тут варто подивитися Маяк, виготовлений у Франції і спроектованої учнем знаменитого Ейфеля. Це своєрідний куточок Парижа на затишному українському острівці. Якщо ви вирішите замовити тур в Скадовськ, то вам обов'язково потрібно буде подивитися саме місто. Він унікальний тим, що оптимально поєднує в собі колорит місцевого населення і розкіш курорту. Він передає свою силу і енергію кожному, хто стає його гостем. А морський клімат насичує відпочиваючих здоров'ям. Відпочинок в Скадовську бронювати краще на період з травня по вересень. У цей час можна чудово відпочити на морі, а також відвідати пам'ятки краю. Наприклад, це може бути краєзнавчий музей, в якому можна дізнатися багато цікавого про цей регіон. Справжнім успіхом для будь-якого гостя стає місцевий дельфінарій. Особливо люблять відвідувати цей заклад діти. Але основне місце для відпочинку в Скадовську - пляжі. На Чорноморському узбережжі в цьому регіоні їх величезна кількість, на будь-який запит.

Скадовськ: історична довідка

Історія цього міста бере свій початок в кінці XIX століття. Тоді, в 1894 році, у вигляді невеликого портового селища Алі-Агок і був закладений майбутнє місто. У перекладі його назва позначало «затишна пристань». Заснував його місцевий землевласник на прізвище Скадовський. Ще в 1902 році за свої власні гроші він і спорудив той самий Маяк, який відвідують туристи під час подорожі на острів Джарилгач. Зрозуміло, що назва міста походить від прізвища його засновника. І не дарма, адже тривалий час він вкладав душу і засоби в своє дітище. І тоді не кожному по кишені було відвідати це місто. Сьогодні ж тур в Скадовськ купити недорого може будь-хто. Адже тут пропонується відпочинок на будь-який бюджет і на будь-який смак. Тут можна знайти недорогий сервіс, якість якого відповідає найвищим європейським стандартам. Але основна перевага даного регіону - це неповторний морський клімат. Саме він приваблює сюди туристів. Якщо ви вирішите кпридбати тур в Скадовськ, каталог нашого турагентства найбільш вигідний для цього. Ми підтримаємо вас на кожному етапі: під час організації, на сам відпочинок і на шляху додому. Ми гарантуємо вам кращі умови подорожі та доступні ціни.