Відпочинок в Україна

Показати на мапі

Туризм

Останнім часом багато жителів нашої країни замислюються про те, що в Україні можна відпочити не гірше, ніж за її межами. Ви можете поїхати на гірськолижні курорти Карпат, відвідати термальні джерела і оздоровитися, або відправитися на золоті пляжі Приазов´я, щоб поніжитися на сонечку. При цьому Вам не доведеться здійснювати авіаперельоти, адже по всій території нашої країни можна відмінно пересуватися комфортабельним автобусом.

Україна розташувалася в центральній частині Східної Європи на перетині транспортних шляхів з Азії в Європу. Велика частина території країни розташована на південному заході Східноєвропейської рівнини, а в західній частині країни розкинулися прекрасні гори. Територією України протікає понад 73 тисячі річок, найбільшими з яких є Дніпро і Дунай.

З кожним роком в Україні з´являється все більше розважальних центрів, туристичних баз і готелів, а відпочинок в містах і на курортах країни стає все популярнішим, адже він теж може бути яскравим і незабутнім.

Відпочинок в Україні - це відмінний вибір для тих, хто бажає цікаво провести свою відпустку, познайомитися з визначними пам´ятками своєї країни і зануритися в старовинні традиції, самобутню культуру і звичаї місцевих жителів.

Історія

Київська Русь виникла ще в IX столітті, і в період правління Ярослава Мудрого досить швидко стала одним з найпотужніших європейських держав того часу. У XIII столітті татаро-монголи спустошили Київське князівство. З того часу землі України входили до складу різних імперій, а країна боролася за свою незалежність.

Після тривалого періоду боротьби за свій суверенітет з Польщею і Литвою, Україна в результаті перемоги гетьмана Богдана Хмельницького знову з´явилася на політичній карті Європи в особі Запорозької Січі. Однак за коротким періодом незалежності настали століття колоніального існування країни, яку головним чином розділили між собою Польща і Росія.

У 1922 році Україна увійшла до складу СРСР, а в 1941 році була окупована німцями і була звільнена тільки в 1944 році, але продовжувала залишатися у складі СРСР. І тільки в 1991 році Україна отримала свою незалежність, ставши демократичною країною з соціально-орієнтованою ринковою економікою.

Пам´ятки

Автобусні тури по Україні з Києва подарують Вам прекрасну можливість познайомитися з численними пам´ятками нашої країни. Вартість таких екскурсійних турів цілком прийнятна, тому кожен бажаючий зможе підібрати для себе найбільш цікавий маршрут.

Починати знайомство з Україною варто з її столиці - Києва. Багатовікова історія залишила в цьому місті свій слід: Києво-Печерська Лавра, Софійський собор, музей Пирогово, Андріївський узвіз та багато інших цікавих місць.

Величезна кількість цікавих пам´яток Ви зможете побачити, відвідавши Львів. Увесь центр міста занесений до фонду світової спадщини ЮНЕСКО. Львів має усталені традиції, а у кожної вулички є своя власна легенда. Тут зосереджено безліч культових споруд, починаючи від маленьких каплиць і закінчуючи великим Собором св. Юра. На території Львова та прилеглих до нього міст знаходиться величезна кількість фортець, замків і фортифікаційних споруд різного періоду.

Вирушаючи в Закарпаття, обов´язково потрібно на кілька днів заїхати в Ужгород. У цьому місті переплелися стародавність і сучасність. Тут старовинні вузенькі вулички перетікають в сучасні широкі проспекти, на парковці можуть легко бути сусідами віз із сіном та іномарка, а значний бізнес-центр буде височіти неподалік старовинного замку. Ужгород ніби просочений духом XIX століття, що відчувається в трохи старомодних манерах населення і химерній архітектурі. У цьому місті завжди добре і затишно відпочивати.

Переповнена пам´ятками і Вінницька область, серед них музей-садиба Пирогова у Вінниці або Палац Потоцьких у Тульчині. Тут безліч тихих куточків природи - заповідник Буша, Гайдамацький яр і багато інших місць, де так приємно провести деякий час далеко від благ цивілізації.

А для того, щоб познайомитися з історією козацтва, потрібно обов´язково з´їздити в Запоріжжя. Тут знаходиться острів Хортиця, де була створена козаками перша Січ і де сьогодні вона детально відтворена, з будинками, куренями, церквою. Саме в цьому місці проходили зйомки фільму «Тарас Бульба». Прогулюючись по Хортиці, Ви побачите нереальної краси ландшафти, неприступні скелі і глибокі яри. Кожен сантиметр цього острова оповитий безліччю переказів і легенд.

Клімат

В Україні помірно-континентальний клімат. У зимові місяці температура в середньому коливається від 0˚ і до -7˚С, але іноді може опускатися і значно нижче. Влітку повітря може прогріватися до +35˚С.

Часта зміна погоди протягом року обумовлена циклонами і антициклонами, проте в цілому на території країни переважає ясна і сонячна погода. Опади по території України розподіляються нерівномірно, максимум опадів припадає на Карпати.

Відпочинок в Україні

Курорти України різноманітні, вони подарують вам відмінну можливість відпочити біля моря, покататися на лижах або оздоровитися.

Недалеко від столиці знаходиться Біла Церква - молодий бальнеологічний курорт.

Перед любителями зимового активного відпочинку відкривається величезний вибір, адже по обидва боки Карпат розташовано безліч гірськолижних курортів. Кожен курорт має свої унікальні траси і спуски різної складності і довжини, кращими з них вважаються Буковель і Драгобрат.

У районі Карпат є і безліч лікувальних курортів, санаторії Сваляви, Трускавця, Яремчі, Моршина та інші завдяки своїй мінеральній воді пропонують відмінний оздоровчий відпочинок.

Влітку особливо приваблива Одеса і курорти, розташовані на узбережжі Азовського моря. Тут для туристів працює величезна кількість готелів, баз відпочинку, санаторіїв та профілакторіїв. Ціна на проживання залежить від рівня і місця розташування.

Завдяки такій різноманітності, путівка в Україну користується великою популярністю серед іноземців.

Дозвілля

Практично всі готелі України радо зустрічають туристів на протязі всього року, тому, прийнявши рішення поїхати відпочити в одне з міст або курортів країни, Ви завжди зможете знайти відповідний для себе варіант.

На території України запропоновані різноманітні розваги на будь-який смак. Взимку Ви можете покататися на лижах, влітку поніжитися на морському узбережжі і незалежно від сезону пройти оздоровчий курс в одному з лікувальних курортів.

Відвідуючи різні міста, туристи можуть купувати сувеніри, відвідувати торгові центри, театри, кіно, розважальні центри і нічні клуби. А місцеві ресторани дадуть Вам можливість насолодитися національною кухнею, причому в кожній області є свої фірмові страви, які Вам неодмінно потрібно спробувати.

Курорти